Tepelná čerpadla

Your Image

Přínosy našich služeb

Bezkonkurenční cenová nabídka

Neztrácejte čas srovnáváním cen, naše nabídka je jednoduše bezkonkurenční. Nechte nás posunout vaše očekávání na novou úroveň.

Kvalitní tepelná čerpadla i recenze zákazníků

Vyzkoušejte naše tepelná čerpadla a zjistěte, proč jsou naše recenze zákazníků plné chvály.

Splátkové platby

Splátkové platby u nás jsou flexibilní a bez starostí. Nabízíme možnosti, které vám umožní rozložit náklady tak, aby vyhovovaly vašim finančním potřebám.

Kolik s tepelným čerpadlem ušetříte?

Původní zdroj tepla a teplé užitkové vody je elektrokotel. Uvedené modelové příklady jsou pouze ilustrativní.

Exkluzivně nabízíme 10 letou záruku na tepelná čerpadla značky Gree!

Navíc obdržíte čističku vzduchu v hodnotě 7000 kč za symbolickou korunu! Zjistěte více.

Potřebujete řešení na míru?

V závislosti na velikosti vašeho domu vám pomůžeme stanovit potřebný výkon pro vytápění a probereme s vámi vaše požadavky na různé funkce. Takto budeme moci společně vybrat nejlepší možné zařízení.

Co o nás říkají zákazníci?

Firma Instalatéři M&T nám dodala a nainstalovala tepelné čerpadlo. Vybrali jsme podle nejlepší ceny k požadovanému výkonu. Termín dodání byl dobrý i přes začínající zimní období. Kvalita práce byla na vynikající úrovni. Vysvětlení problematiky bylo skvělé a bylo vidět, že jsou to skvělí odborníci.

Chtěla bych poděkovat za profesionální a seriózní přístup. Dodání TČ proběhlo přesně podle plánu a ve stanoveném termínu. Kvalita za příznivou cenu. Také bych chtěla poděkovat panu Mazalovi za veškerou podporu a pomoc s provozem TČ. Je ochoten pomoci jak po telefonu, tak osobně dokonce i ve večerních hodinách. Mockrát děkujeme manželé Čiliakovi .

Výborná spolupráce. Měl jsem obavy z demontáže starého kotle, ale poradili si se vším. I zapojení tepelného čerpadla dopadlo ještě lépe, než jsem očekával, je vidět, že pan Mazal své práci rozumí. Nic neteče, vše funguje, jak má. Vřele doporučuji👍

Pavel Blažek

Romana Čiliaková

Bohuslav P.

Kontaktujte nás

© 2024 Martin Mazal