Přečtěte si ověřené recenze od našich zákazníků

Zakladáme si na transparentní spolupráci. Součástí toho jsou i recenze od zákazníků na důvěryhodných portálech, které zde uveřejňujeme a které jsou volně k dispozici.

Přečíst všechny recenze

Instalace a zprovoznění tepelného čerpadla. Od začátku do konce profesionální přístup, ochota, bezvadná domluva. Práce odvedená včas, kvalitně a za dobrou cenu. Je vidět velká zkušenost. Pan Mazal všechno vysvětlil a ochotně zodpověděl i dodatečné dotazy, které jsme měli po převzetí čerpadla. Děkujeme!

Jakub K

Firma Instalatéři M&T nám dodala a nainstalovala tepelné čerpadlo. Vybrali jsme podle nejlepší ceny k požadovanému výkonu. Termín dodání byl dobrý i přes začínající zimní období. Kvalita práce byla na vynikající úrovni. Vysvětlení problematiky bylo skvělé a bylo vidět, že jsou to skvělí odborníci.

Pavel Blažek

Chtěla bych poděkovat za profesionální a seriózní přístup. Dodání TČ proběhlo přesně podle plánu a ve stanoveném termínu. Kvalita za příznivou cenu. Také bych chtěla poděkovat panu Mazalovi za veškerou podporu a pomoc s provozem TČ. Je ochoten pomoci jak po telefonu, tak osobně dokonce i ve večerních hodinách. Mockrát děkujeme manželé Čiliakovi .

Romana Čiliaková

Firmu pana Mazala jsme využili pro instalaci tepelného čerpadla. Velmi výborná domluva a spolupráce. Pan Mazal velmi rychle reaguje na požadavky. Předem dohodnuté termíny byly dodrženy s časovým předstihem. Oproti velkým firmám třetinové ceny. Můžu vřele doporučit.

Pavlína Doležalová

Výborná spolupráce. Měl jsem obavy z demontáže starého kotle, ale poradili si se vším. I zapojení tepelného čerpadla dopadlo ještě lépe, než jsem očekával, je vidět, že pan Mazal své práci rozumí. Nic neteče, vše funguje, jak má. Vřele doporučuji👍

Bohuslav P

Pro nás náročný úkol- instalace a uvedení do chodu tepelné čerpadlo byla pro fa M&T Martina Mazala kvalitní práce sehraných odborníků, profesionálů. Vše řešeno s klidným přístupem, řádným vysvětlením, zodpovědností. To byla přidaná hodnota k dobře fungujícímu T. .Č. Velká spokojenost.

Kam dál?

Tepelná čerpadla

Mám zájem