Tepelná čerpadla s 10 letou zárukou

Víme, která jsou kvalitní, jak fungují a komu opravdu ušetří peníze. S námi navíc ihned uvidíte, kolik s tepelným čerpadlem ušetříte – ať už máte novostavbu, nebo dům po rekonstrukci.

Your Image

Vaše úspora, komfort i ekologie

Moderní tepelné čerpadlo vám může přinést úspory na vytápění a ohřev vody až ve výši 70 %.

Ovládat ho můžete pomocí mobilu a jeho údržbu zvládne doslova každý. Navíc se jedná o jeden z nejekologičtějších způsobů vytápění!

Kolik s tepelným čerpadlem ušetříte?

Původní zdroj tepla a teplé užitkové vody je elektrokotel. Uvedené modelové příklady jsou pouze ilustrativní.

Exkluzivní záruka 10 let

Nabízíme vám exkluzivní 10letou záruku na tepelná čerpadla značky Gree. Tato značka už několik let trvale potvrzuje svou vysokou kvalitu.

K tepelnému čerpadlu navíc obdržíte čističku vzduchu v hodnotě 7000 kč za symbolickou 1 korunu!

Stáhněte si technická data GREE (PDF)

Přesně pro váš rodinný dům

Vezme v úvahu velikost vašeho domu i vaše požadavky. Spočítáme potřebný výkon pro vytápění nebo ohřev vody a probíreme s vámi vaše požadavky na různé funkce.

Získáte od nás tak nejlepší možné zařízení!

Recenze našich zákazníků

Precizní montáž, praktické rady i dlouhodobý servis – právě z těchto důvodů můžeme být pyšní na dosavadní vysoké hodnocení v recenzích Googlu.

★ ★ ★ ★ ★

Instalace a zprovoznění tepelného čerpadla. Od začátku do konce profesionální přístup, ochota, bezvadná domluva. Práce odvedená včas, kvalitně a za dobrou cenu. Je vidět velká zkušenost. Pan Mazal všechno vysvětlil a ochotně zodpověděl i dodatečné dotazy, které jsme měli po převzetí čerpadla. Děkujeme!

Jakub K
★ ★ ★ ★ ★

Firma Instalatéři M&T nám dodala a nainstalovala tepelné čerpadlo. Vybrali jsme podle nejlepší ceny k požadovanému výkonu. Termín dodání byl dobrý i přes začínající zimní období. Kvalita práce byla na vynikající úrovni. Vysvětlení problematiky bylo skvělé a bylo vidět, že jsou to skvělí odborníci.

Pavel Blažek
★ ★ ★ ★ ★

Chtěla bych poděkovat za profesionální a seriózní přístup. Dodání TČ proběhlo přesně podle plánu a ve stanoveném termínu. Kvalita za příznivou cenu. Také bych chtěla poděkovat panu Mazalovi za veškerou podporu a pomoc s provozem TČ. Je ochoten pomoci jak po telefonu, tak osobně dokonce i ve večerních hodinách. Mockrát děkujeme manželé Čiliakovi.

Romana Čiliaková

Chcete zadat objednávku nebo třeba jen poradit?

Jsme tu pro vás každý pracovní den od rána do večera. Rádi vám odpovíme do 24 hodin nebo nás můžete ihned zavolat na tel. 608 052 087.

© 2024 Martin Mazal